Üretim Aşaması

Üretim Aşaması
Üretim;


*Fabrikamızda; beğenilen modellerin mimari projeleri tamamlandıktan sonra, proje özel CAD programları ile çözümlenir ve vida yerlerine kadar titizlikle detaylandırılır. Tüm yapı elemanlarının bilgisayar kontrolünde üretilmesi, yapıyı ciddi şekilde etkileyebilecek işçilik ve üretim hatalarından korur.

*Üretim tesisimizde titiz kalite kontrolü ile hazırlanan çelik taşıyıcı sistem aynı zamanda teorik hesap değerleri pratikte de aynen geçerli olan çözümlerdendir.


*Çelik yapı sisteminde galvanizli hafif çelik olarak üretilen duvar, döşeme ve çatı panellerindeki özel profillerin panel birleşimlerinde perçin, civata, somun ve akıllı vidaların kullanılması malzemenin kimyasal özelliğini bozmaz ve en rutubetli bölgelerde bile yıllarca paslanma riski taşımaz.

*Hafif çelik ile üretilen yapıların güvenlik ve dayanımları, yangın ve fırtına gibi durumlara karşı koruma koşulları,ekonomik,konforlu ve estetik biçimde sağlanır.


*Fabrikamızda tüm duvarlar, ön üretimi yapılmış olarak nakliye edilir ve bu sayede işçilik hatalarından kaynaklanan sorunlar da ortadan kalkar.

*İşçi şantiyede sadece vidalama işini yaptığı için kısa zamanda ve hatasız olarak montaj tamamlanmış olur.

Estetik

Hayallerinizin gerçek olması için tasarlanan çelik ev modellerinde kullanılan orjinal malzemeler, sınırsız bir estetik zenginlik sağlar.


Uzun Ömürlü

Galvanizli çelik malzemeden üretilmiştir. Uygulanan yalıtım tekniği sayesinde su ve korozyondan binanızı korur, yangın güvenliği en üst seviyede olması nedeniyle yapınızın uzun ömürlü olması sağlanır.

 Problemsiz

İnşaatlardaki belirsizlikleri,sürekli uzayan yapım sürelerini, maliyet artışlarını, kalifiye eleman sıkıntısını ve benzeri sorunları yok eder.Ayrıca çelik yapının topraklama özelliği sayesinde yıldırım riski taşımaz.

Hızlı

150 m2’lik bir evin ileri kaba teslim aşamasına geliş süresi sadece 20 gündür. Aynı büyüklükte betonarme binanın yapım süresi ise 6 aydır.


Hatasız

Çelik Konstrüksiyonun bütün parçaları, statik hesapları yapıldıktan sonra bilgisayar kontrollü makinelerde üretilir. Üretimin her aşamasında kalite kontrolü yapılır, hata payı yok denecek kadar azdır.
 Güvenilir

Çelik konstrüksiyon Amerikan Evleri yapımı konusunda Türkiye’de ilk uygulamaları yapan, bugüne kadar yüzlerce uygulamaya imza atmış ve tek işi çelik villa yapmak olan ekiplerimiz tarafından yapılır.

Galvanizli Çelik Paslanmaz

Hafif çelik taşıyıcı üretiminde,galvanizli çelik kullanıldığında paslanma olmamakta;zamanla sehim verme ve böceklenme yaşanmamaktadır.

Sağlıklı

Doğal ortamlarda var olan manyetik alan etkisini azaltmayarak uzun yıllar vücudumuzun sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olur.Yüksek ısı ve ses yalıtımı sayesinde sıcak, soğuk ve ses gibi dış etkilerden etkilenmememize yardımcı olur.