Hakkımızda


Sarp Villa, çelik konstrüksiyon villa üretim tecrübesine, mimarlık ve mühendislik hizmetlerini birleştirerek, hafif çelik yapılar konusunda kendi tesislerinde yüksek kapasite ile üretim yapan sayılı firmalardan biridir.

Fabrikamızın kapasitesi, 2006 ve 2009 yıllarında yapılan ek yatırımlarla arttırılarak, bugün yaklaşık olarak 180.000m2-yıllık üretim hacmi ile, istenilen her türlü projenin üretimini gerçekleştirebilecek güçtedir.
Tasarım, üretim ve uygulama konusunda tek başına hareket ederek, müşteri isteklerine hemen cevap verebilmektedir. Bugüne kadar müşterilerimizden gelen farklı talepler değerlendirilip, pek çok alternatif model geliştirilmiştir. Bütün modellerimizde esas olan; depreme ve tüm iklim şartlarına dayanıklı olduğu kadar, estetiğin ve uygun maliyetin bir bütün olarak sunulmasıdır.
Evin modeli, daha önce tasarlanmış ve üretilmiş yüzlerce model arasından seçilebileceği gibi, tamamen kişinin hayalinde canlandırdığı ve içinde yaşamak istediği gibi bir model de olabilir. Üretim aşamasında tüm yapı elemanlarının, bilgisayar kontrolünde ve hata payı bırakılmadan üretilmesi yapıyı ciddi şekilde etkileyecek işçilik ve üretim hatalarından korumaya yönelik bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde zaman kaybı yaşanmadan, müşterilerimize villaları teslim edilmektedir.
Sarpvilla® evlerinde, tüm ülkelerde kabul gören yerli ve yabancı en kaliteli yapı malzemeleri kullanılır. Sarp Villa markası ile üretilen villalar; dört mevsim rahatlıkla oturulabilecek konforda, ses ve ısı izolasyonu en uygun şekilde, bakım ya da onarım masrafı gerektirmeyen kalıcı konutlardır. Estetik açıdan göz alıcı, mimari açıdan mükemmel kullanışa sahip ve depreme dayanıklı yapılardır.

EKONOMİK, EMNİYETLİ üstelik ESTETİK bu evlerde yaşamak, yapılacak evin büyüklüğüne göre sadece 1 - 4 hafta gibi bir sürede mümkündür. Sektördeki 17 yıllık tecrübemiz sayesinde, mimar, taşeron  ve malzemeci ile uğraşmak yerine, evinizin bitişini keyifle seyredersiniz.
Ayrıca, Türkiye'nin stratejik illerinde ve tüm dünya ülkelerinde oluşturduğumuz ve sistemli çalışan bayi ağımız sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa zamanda cevap vererek, müşteri memnuniyetinin her zaman en üst seviyede tutulması hedeflenmektedir.
Sarp Villa Mühendislik Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. çelik taşıyıcılı evlerin tasarımını, üretimini, satışını, uygulamasını ve ihracatını yaparken ayrıca kaliteden de taviz vermeden ekonomik çözümler üretir.
Sarpvilla®; hafif çelik ev üretimi konusunda, Türkiye‘nin en tecrübeli çelik ev markası olarak uyguladığı ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.
 

Hakkımızda